Kırkağaçlı Muhtarlardan Başkan Ergün'e Teşekkür

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Ergün Aksoy, Kırkağaç'a ziyarette bulunarak yaklaşık 45 kilometrelik grup yolları asfaltlanan mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Kırkağaçlı Muhtarlardan Başkan Ergün'e Teşekkür
banner43

Çalışmaları anlatan mahalle muhtarları Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve tüm ekibine teşekkürlerini iletti.

Yol yapım çalışmalarına aralıksız devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç'ta Çaltıcak, Dualar, Hacet, Kınık, Işıklar, Güvendik, Fırdanlar, Çobanlar ve çevre mahallelerin ulaşımını sağladığı yaklaşık 45 kilometrelik grup yolunda sathi kaplama uygulaması gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalarla vatandaşlar daha güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilecekler. Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Ergün Aksoy da Kırkağaç'a ziyarette bulunarak 45 kilometrelik grup yolları tamamlanan mahalle muhtarları ile bir araya geldi ve asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Daire Başkanı Aksoy'a ziyareti esnasında Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ünal Kıykaç, Kırkağaç Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Tahsin Arslan ve MHP İlçe Başkanı Halil Boğaz da eşlik etti. İlk olarak Gelenbe Mahallesi'nin Kırkağaç girişinde gerçekleştirilen asfalt çalışmalarını inceleyen Daire Başkanı Ergün Aksoy, daha sonra birçok mahallenin ulaşımını sağlayan yaklaşık 45 kilometrelik asfalt çalışmasını da inceledi. Daire Başkanı Ergün Aksoy, daha sonra Güvendik Mahalle Muhtarı Erdem Kıvrak'ın ev sahipliğinde Gelenbe Mahalle Muhtarı Mustafa Uyar, Çobanlar Mahalle Muhtarı Bahtiyar Tosun, Kınık Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Kıral, Hacet Mahalle Muhtarı Mehmet Efe, Işıklar Mahalle Muhtarı Necmi Işık, Dualar Mahalle Muhtarı Adem Budak, Çaltıcak mahalle Muhtarı Ramazan Demir, Fırdanlar Mahalle Muhtarı Yüksel Demir, Bostancı Mahalle Muhtarı Mehmet Tarlacı ve Gökçukur Mahalle Muhtarı Hasan Hüseyin Evgin ile bir araya geldi.

Muhtarlar Çalışmalardan Memnun

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı ekiplerince gerçekleştirilen asfalt çalışmaları mahalle muhtarlarını da memnun etti. Çalışmaları anlatan mahalle muhtarları Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve tüm ekibine teşekkürlerini iletti.

Gelenbe Mahalle Muhtarı Mustafa Uyar: "Yolumuz bozuk olduğundan dolayı Büyükşehir Belediyesi bize bu konuda yardımcı oldu. Bu konuda memnunuz. Bu yolu birçok mahalle kullanıyor. Kırkağaç'tan gelen mecbur bu istikameti kullanıyor. Bu nedenle çalışmalardan memnunuz" dedi.

Çobanlar Mahalle Muhtarı Bahtiyar Tosun: "1996 yılında şu yolu açtırdık. O zamandan bu yana hiçbir hizmet yok. O günden itibaren devamlı çamur içerisindeydik. 2017 yılında Cengiz Başkanımız sayesinde yolumuz 1. Kat asfalt oldu. 2020'de de 2. Kat asfalt atıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetlerinin tamamını hızlı bir şekilde alıyoruz. 45 kilometrelik grup yolumuz yapıldı. Cengiz Başkanımıza ve tüm ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" diye konuştu.

Kınık Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Kıral: "Önceden böyle çalışmalar görmedik. Asfalt yapılacaksa aylarca, yıllarca bekliyorduk. Burada 45 kilometrelik bir grup yolu var. Bu yol hepimizin kullandığı bir yol. Asfaltlandı. Çok güzel oldu. Allah razı olsun Cengiz Başkanımıza ve ekibinden. Çok teşekkür ediyorum. Bu yol aynı zamanda Ankara'ya kadar gidiyor. Manisa böyle başkan görmedi. Kendilerine bin defa teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Hacet Mahalle Muhtarı Mehmet Efe: "Bizim yolumuz 2017'de oldu. Geçen sürede yollar yine bozuldu. Tekrar müracaat ettik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve ekibine çok teşekkür ederiz" dedi.

Işıklar Mahalle Muhtarı Necmi Işık: "Yolumuz bu yıl asfalt oldu. Teşekkür ederiz tekrar asfalt olduğu için" diye konuştu.

Dualar Mahalle Muhtarı Adem Budak: "Yolun önceki durumu kötüydü. Şimdi çok güzel oldu Allah razı olsun. Cengiz Başkanımızdan ve tüm ekibinden Allah Razı olsun. Çok teşekkür ederiz. İlgilerini her zaman ön planda tutuyorlar" ifadelerini kullandı.

Çaltıcak mahalle Muhtarı Ramazan Demir: "Cengiz Başkanımıza teşekkür ederim bu hizmetlerden dolayı. Daha önceden yollarımız çok bozuktu. Asfaltın atılması ile güzelleşti. Köylülerimiz memnun kaldı. Teşekkür ederiz Cengiz Başkanımıza" dedi.

Fırdanlar Mahalle Muhtarı Yüksel Demir: "Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla yolumuz çok güzel oldu. Grup yolunuz herkes kullanıyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Güvendik Mahalle Muhtarı Erdem Kıvrak: "Gelenbe'den Hacet'e kadar olan yaklaşık 45 kilometrelik grup yolumuzun bozuk olmasından dolayı yeniden asfaltlandı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

Bostancı Mahalle Muhtarı Mehmet Tarlacı: "Cengiz Başkanımıza buradan saygılarımızı iletiyoruz. Hizmetlerinden çok memnunuz. Bostancı mahallesi olarak alt ve üst yapımız tamamlandı. Sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4