Kurtuluş Günü Konserleri İle Coşkumuzu Katladık

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Manisa ve ilçelerinde düzenlenen Kurtuluş Günü Konserleri ile ilgili meclis üyelerine bilgi verdi.

Kurtuluş Günü Konserleri İle Coşkumuzu Katladık

29 Ağustos’ta Demirci ilçesiyle başlayan konserlerin 14 Eylül Çarşamba günü Köprübaşı ile noktalanacağını belirten Güzgülü, Manisa ve ilçelerinin kurtuluş günlerini kutladı.

Kurtuluş günü konserleri hakkında bilgi veren Başkanvekili Güzgülü, “Manisa’mızın ve ilçelerimizin kurtuluşlarının 100. yılı olması dolayısıyla birbirinden ünlü sanatçılarla ilimiz genelinde konserler gerçekleştirdik. Bu konserleri planlarken 17 ilçe belediye başkanımızla görüştük. Alaşehir, Turgutlu, Saruhanlı ve Gölmarmara ilçelerimizin kendi planlamaları olduğu için bu ilçelerimiz haricindeki tüm ilçelerimizde konser organizasyonu yaptık. 29 Ağustos’ta Demirci ilçemizle başlattığımız konserlerimiz, bugün Soma ilçemizde yapılacak olan Murat Dalkılıç konseri ile devam edecek. Yarın da Köprübaşı’nda düzenleyeceğimiz Uğur Aslan konseri ile etkinliklerimizi noktalamış olacağız. Bu vesileyle Manisa’mızın ve ilçelerimizin kurtuluşunun 100’üncü yılını bir kez daha kutluyor, başta büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman atalarımızı ve aziz şehitlerimizi saygıyla anıyorum. Ruhları şad olsun” diye konuştu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4