Manisa İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk'ten Yeni Yıl Mesajı

İl Müdürü Metin Öztürk’ün Yeni Yıl dolayısıyla mesaj yayınladı.

Manisa İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk'ten Yeni Yıl Mesajı

Manisa İl Müdürü Metin Öztürk "Kıymetli üreticilerimiz, 2020 yılını geride bırakırken, hep beraber 2021 yılına girecek olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Her yeni yıl, yeni başlangıçları ve yeni başarıları da beraberinde getirmektedir. Manisa İl Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak siz üreticilerimizle el ele vererek gerçekleştirdiğimiz verimli ve başarılı bir yılı daha geride bırakıyoruz.

Dünya genelinde ve ülkemizde görülen küresel salgınla mücadelemiz devam ediyor. Yoğun ve tempolu geçen bir yılı geride bıraktık. Ama yorulmadık. İl ve 17 İlçe Müdürlüğümüzde görevli teknik personellerimiz bu zorlu süreçte bitkisel üretim, hayvansal üretim ve gıda konularında üreticilerimiz ve sizler için aralıksız sahadalardı. Çalışmaya, üretmeye, alın teri döken vefakâr üreticilerimizin yanında yer almaya devam ettik, ediyoruz.

2021 yılında da bilgi ve bilime dayalı sürdürülebilir bir tarım kenti oluşturma yolunda geleceğe yönelik planlarımızı belirleyerek, bu planlarımızı gerçekleştirme yolunda somut adımlar atmaya devam edeceğiz.

Bu bağlamda, İl ve İlçe Müdürlüklerimizin önderliğinde üreten ve tüketen tüm paydaşlarımızla beraber çalışmayı, sorunları beraber çözmeyi hedefliyoruz. Hedefimiz Manisa’yı modern tarım ve hayvancılık yönüyle ön plana çıkartmak, kaliteli ürün üreterek ürünlerimizin dünya pazarlarındaki yerini artırmaktır.

Çalışkan, bilgili ve başarılı üreticilere sahip Manisamızın ve tüm tarım camiamızın yeni yılını içtenlikle kutluyor, 2021 yılının milletimize, tarımda üreten, çalışan, emek harcayan herkese sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini en kalbi duygularımla diliyorum"

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4