MANİSA VALİSİ GÜVENÇER’İN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

MANİSA VALİSİ GÜVENÇER’İN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
banner43

Dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak, dostluk ve hoşgörü duygularının güçlendiği, yardımlaşma ve dayanışma içinde bulunmamızı sağlayarak birlik ve beraberliğimize önemli katkılar sunan Kurban Bayramına bir kez daha kavuşmanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz.

“Komşusu aç iken tok olan bizden değildir” anlayışı içinde paylaşacağımız kurbanlar ve yapacağımız yardımlar ile ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğumuzu hissettirecek, gündelik hayatın yoğunluğu içinde zaman ayırmakta belki zorlandığımız yakınlarımıza yapacağımız ziyaretler ile bayram sevincimizi yaşarken, akrabalık ve komşuluk bağlarımızı güçlendireceğiz. İnanıyorum ki; Bayram süresince yaşayacağımız hoşgörü, sevgi, kardeşlik dayanışma iklimi bizleri sımsıkı saracak ve insani ilişkilerimizi güçlendirerek kenetlenmemize vesile olacak, gönül zenginliğimizi bereketlendiren bayramda yaşadığımız tüm güzellikler gündelik yaşamımızın birer parçası olacaktır.

Uzun bayram tatili süresince trafiğe çıkacak vatandaşlarımızın da bayram sevincini acıya dönüştürmemeleri için trafik kurallarına azami ölçüde riayet etmelerini hassaten rica ediyorum.

Başta şehit ailelerimiz, kahraman gazilerimiz ve aileleri olmak üzere aziz Manisalı hemşehrilerimin, milletimizin ve bütün İslam aleminin Kurban Bayramını kutluyor; bayramın hepimize barış, huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Mustafa Hakan GÜVENÇER

Manisa Valisi

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4