Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'den Ramazan Bayramı Mesajı

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Ramazan bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'den Ramazan Bayramı Mesajı

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz mesajında,

Hoşgörünün, dayanışmanın, birlik ve beraberlik duygularının en güçlü şekilde yaşandığı Ramazan Ayını geride bırakarak, bayram gününe kavuşmuş bulunuyoruz.

Her yaştan insan için farklı anlamlar yüklü olan, coşku ve heyecanla beklenen Ramazan Bayramını uzun bir aradan sonra bu yıl doyasıya yaşayacak olmanın mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz.

Sevginin, paylaşmanın, dayanışmanın, dargınlıkları aradan kaldırıp yeniden kucaklaşmanın en güçlü şekilde yaşandığı Ramazan Bayramını fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirmeli, dargınlıkları ve kırgınlıkları aşıp birbirimizi kucaklamalı; huzur içerisinde yaşamaya özen göstermeliyiz.  

Ramazan Bayramında sevdikleriyle kucaklaşmak üzere yola çıkacak olan vatandaşlarımızın da trafik kurallarına uyarak gidecekleri yerlere sağlıkla ulaşmaları, sevdikleri ile birlikte huzurlu bir bayram geçirmeleri en büyük temennimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle Mübarek Ramazan Bayramı’nın ülkemize, İslâm âlemine ve bütün insanlığa iyilik ve hayırlar getirmesini diliyor; tüm Manisalıların bayramını tebrik ederek daha nice bayramlara sağlıkla ve huzurla ulaşmayı temenni ediyorum.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4