Özkan'dan Zafer Bayramı Mesajı

AK Parti Manisa Milletvekili Av. Mehmet Ali Özkan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Özkan'dan Zafer Bayramı Mesajı
banner43

Özkan mesajında Ağustos ayının Türk milletinin tarihe zaferlerini altın harflerle yazdırdığı önemli bir ay olduğunu belirterek,  “Ecdadımız ilk defa, Ağustos ayı içerisinde kazanılan Malazgirt zaferi ile tam 942 yıl önce Anadolu topraklarına ayak basmıştır. Malazgirt zaferinden bugüne dönem dönem milli birlik ve beraberliğimiz sınanmış ama aziz milletimiz her seferinde iman dolu yüreği ile bertaraf etmiştir. 497 yıl önce yine Ağustos ayında  Mercidabık zaferi ile bu milletin gücü tarihe silinmemek üzere kazınmıştır” dedi.

15 Temmuz hain darbe girişimine vurgu yapan Özkan  “Hepimiz zaferlerle, başarılarla dolu bir milletin ferdiyiz. Karşımıza çıkan her zorlukta, birlik ve beraberliğimizi koruyarak geçmişten bugüne zafere ulaşmayı başardık. Bunun en yakın örneği ise 15 Temmuz 2016 hain darbe girişimi teşebbüsüdür. Çok şükür bu karanlık günü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde milletimiz aydınlığa çevirmeyi başarmıştır” şeklinde ifade etti.

Özkan sözlerine, “Üzerinde emperyalist oyunlar oynanan bulunduğumuz coğrafi bölge sebebiyle zor badirelerden geçen milletimiz,  Büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti milli birlik ve kardeşlik içinde, ekonomisiyle, demokrasisiyle, ordusuyla, istikrarını koruyan, uluslararası alanda ağırlığını sürekli artıran güçlü bir ülke olarak yükselmeye devam edecektir. Bu konudan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde devam etti.

Özkan son olarak, “Ecdadımız bizlere bu ülkeyi, din, dil, ırk gözetmeksizin omuz omuza birlikte mücadele ederek emanet etmiştir. Bunu hiçbir zaman unutmuyoruz, unutmayacağız. Yeniden büyük Türkiye idealine sağlam adımlarla, birlikte yürümeye devam edeceğiz.

30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesi ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnetle anıyor, yüce Allah'tan hepsine rahmet diliyorum.

Allah ülkemize milletimize zeval vermesin. Allah bu ülkenin varlığını, birliğini ve başarısını daim kılsın” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4