Plastik Kapaklar Mama Oluyor

​​​​​​​Turgutlu Belediyesi başlattığı proje ile plastik kapakları toplayarak elde edilen gelir ile hayvan barınağındaki sevimli dostlara mama alacak.

Plastik Kapaklar Mama Oluyor
banner43

Her renk plastik kapağın kampanya için toplandığını belirten Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın “Okullarımızın öncülüğünde vatandaşlarımızın da destekleriyle kapakları toplayarak hayvan barınağımızdaki sevimli dostlarımıza mama alımı sağlıyoruz. Kampanyamıza destek vermek isteyen vatandaşlarımız Temizlik İşleri Müdürlüğümüzden bilgi alabilir” dedi.

Turgutlu Belediyesi başlattığı proje ile hayvan barınağındaki sevimli dostların mama ihtiyaçlarını karşılıyor. Vatandaşlardan her renk plastik kapağı çöpe atmamaları isteyen Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın “Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin başlattığı proje ile plastik kapakları geri dönüşüm sağlayarak buradan elde ettiğimiz gelir ile de Belediyemiz Hayvan Tedavi ve Bakım Merkezimizdeki sevimli dostlarımıza mama alıyoruz. Yıl içerisinde mama alımı gerçekleştirdik. Okullarımızın öncülüğünde başlattığımız kampanyamıza vatandaşlarımız destek vermek ve sevimli dostlarımıza mama alımı için katkı yapmak isterlerse Temizlik İşleri Müdürlüğümüze başvurmaları yeterli olacak. Eğer kapak sayısı fazla ise bizde bulunduğu yerden teslim alabiliriz” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4