Saruhanlılı Gençler Büyükşehir İtfaiyeyi Ağırladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, ‘Ateşin Kahramanları Gençlerle Buluşuyor’ projesi kapsamında Saruhanlı ilçesi, Saruhan Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle buluştu.

Saruhanlılı Gençler Büyükşehir İtfaiyeyi Ağırladı

Proje kapsamında gerçekleştirilen söyleşide, gençlere itfaiyenin önemi, çalışma prensibi ve müdahale ettiği olaylar hakkında bilgiler verildi.

Lise öğrencileriyle buluşarak, itfaiyeyi tanıtmayı amaçlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, bu kapsamda başlattığı ‘Ateşin Kahramanları Gençlerle Buluşuyor’ projesi kapsamında Saruhanlı Saruhan Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi. Proje kapsamında gerçekleştirilen söyleşide, Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığının yaptığı faaliyetlerin yer aldığı sunum da gerçekleştirildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı eğitmenleri tarafından gerçekleştirilen söyleşide, öğrencilerin merak ettikleri sorulara da yanıt verildi. Program sonunda Okul Müdürü Halil Karadoğan’a, projeye sağladıkları katkı ve destekler nedeniyle teşekkür belgesi takdim edildi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4