Şehit Kabirleri ve Şehitliklerde Bayram Temizliği

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı tarafından yaklaşan Kurban Bayramı ve 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla, şehitliklerde temizlik ve bakım çalışması yapıldı.

Şehit Kabirleri ve Şehitliklerde Bayram Temizliği

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı ve 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla şehit kabirlerinde ve şehitliklerde temizlik ve bakım çalışması yaptı.

Yapılan çalışma ile şehit kabirlerinde bakım yapılırken, şehitlik içlerinde de temizlik çalışması yapıldı. Yapılan çalışmalar ile şehit kabirleri ve şehitlikler bayrama hazır hale getirildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Orçun Abalı, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda Şehitlik Yönetmeliği esasları çerçevesinde Manisa Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı ile koordineli çalışarak şehit kabirlerinin ve şehitliklerimizin temizlik ve bakımları personellerimiz tarafından gerçekleştirilmiştir. Bizlere emanet olan şehit kabirlerinin temizlikleri ve bakımları düzenli olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmaya devam edecektir” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4