Sporcuların 10 Kasım Kareografisi Güne Damga Vurdu

Turgutlu Belediyesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 80. yıl dönümünde farklı bir etkinliğe imza attı.

Sporcuların 10 Kasım Kareografisi Güne Damga Vurdu
banner1

Turgutlu Belediyespor’un sporcuları Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gözlerini yumduğu saat olan 09.05’te temsili bir kareografi yaparak O’na olan özlem ve saygısını sergiledi.

Turgutlu Belediyespor’un başarılı sporcuları, 10 Kasım’da Ata’sını farklı bir etkinlikle andı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 80. yıl dönümü dolayısıyla bir araya gelen 80 kişilik bir ekip, hazırladıkları kareografiyle ortaya muhteşem bir görüntü çıkardı. Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 80. yıldönümüne özel etkinliklerinden dolayı tüm ekibi kutlayan Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Irlamaz Futbol Tesisleri’nde bir araya gelen sporcularımız, eğiticilerimiz, tesis çalışanlarımız ve Sosyal İşler Müdürlüğü personelimiz ile birlikte 80 kişilik ekip Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü farklı bir sosyal proje ile andılar. Hayata gözlerini yumduğu 9.05’i kareografi ile ölümsüzleştirdiler. Bir kez daha Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü özlem, saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz. Emanetlerinin yılmaz bekçisiyiz” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4