Süs Havuzları Yaz Mevsimine Hazır

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı, yaz mevsiminin kendisini hissettirmesiyle birlikte şehrin çeşitli noktalarında, park ve yeşil alanlar ile meydanlara yapılan süs havuzlarında temizlik ve bakım çalışması gerçekleştirdi.

Süs Havuzları Yaz Mevsimine Hazır

Yaz mevsimine serinlik, renk ve güzellik katan havuz başlarında Manisalılar, yazın yorgunluğunu ve bunaltıcı sıcağın stresini atmaya başladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin çeşitli noktalarında, park ve yeşil alanlar ile meydanlara yapılan süs havuzları, yaz mevsiminin sıcaklığına karşı serinlik ve güzellik katıyor. Manisalı vatandaşlar, havuz başlarında günün yorgunluğunu atarken, bunaltıcı sıcakların serinliğini de bu alanlarda yaşıyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı tarafından sık sık bakımları ve temizlikleri yapılan süs havuzları, çocukların da ilgi odağı oluyor. Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı, yaz mevsiminin kendisini hissettirmesiyle birlikte şehrin çeşitli noktalarında, park ve yeşil alanlar ile meydanlara yapılan süs havuzlarında temizlik ve bakım çalışması gerçekleştirdi. İl genelinde yeşil alanlarla ilgili çalışmaların yanı sıra vatandaşların güzel vakit geçirebilecekleri alanların temizliği konusunda da çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini belirten Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, yaz mevsiminin kendisini hissettirmesiyle birlikte Manisa’ya ve yaz mevsimine ayrı bir güzellik ve serinlik katan süs havuzlarının temizlik ve bakım çalışmalarının tamamlandığını ifade etti.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4