Turgutlu'da 19 Eylül Gaziler Günü Komite Toplantısı Yapıldı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde 19 Eylül Gaziler Günü kutlama programı toplantısı yapıldı.

Turgutlu'da 19 Eylül Gaziler Günü Komite Toplantısı Yapıldı
banner43

19 Eylül Gaziler Günü kutlama programı kapsamında ilçemizde yapılması planlanan etkinliklerin belirlenmesi amacıyla 14 Eylül 2020 Pazartesi günü Kaymakam Ali YILMAZ başkanlığında toplantı yapıldı.

Toplantıya Kaymakam YILMAZ’ın yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Halim KARAER, İlçe Emniyet Müdürü Harun TUTAK, Askerlik Şubesi Başkan V. Per. Asb. Çvş. Mesut BİÇİCİ, İlçe Müftüsü Fethullah YAVUZ, İlçe Yazı İşleri Müdürü Osman GENÇOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÖLMEZ, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Bilgehan HASYİĞİT, Turgutlu Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Suudi ARSLAN, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İsmail EKSÜR, Zabıta Müdürü Hasan KIZIL, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Turgutlu Temsilcisi Hüsamettin SAĞLIK, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu İrtibat Bürosu Sorumlusu Ahmet İLTER katıldı.

Turgutlu Kaymakamlığı himayesinde düzenlenen etkinlikte, herhangi bir aksaklık yaşanmaması için alınacak tedbirler ve yapılacak faaliyetler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

İçinde bulunduğumuz pandemiyle mücadele sürecine uygun olarak planlanan “19 Eylül Gaziler Günü” etkinlik programının önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacağı belirtildi.

Toplantı, yapılan değerlendirmelerin ardından sona erdi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4