Turgutlu’nun Kurtuluşunun 100. Yılı İlyas Yalçıntaş Konseriyle Kutlanacak

Turgutlu Belediyesi Zafer Bayramı, Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenlikleri İlyas Yalçıntaş konseriyle sona erecek. Aynı zamanda Turgutlu’nun kurtuluşunun 100. yılı da kutlanacak.

Turgutlu’nun Kurtuluşunun 100. Yılı İlyas Yalçıntaş Konseriyle Kutlanacak

Zafer Bayramı, Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenlikleri kapsamında 30 Ağustos’ta İrem Derici konseriyle başlayan ve 9 gün boyunca birbirinden farklı etkinlikleri Turgutlu halkıyla buluşturan Turgutlu Belediyesi, şenliğin son gününde muhteşem bir konsere daha imza atacak. Ünlü sanatçı İlyas Yalçıntaş vereceği konserle hem şenliğin kapanışını yapacak hem de Turgutlu’nun düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümünde sevenleriyle bir araya gelecek. Bununla birlikte Turgutlulu genç müzisyenler Mas ve Basa da aynı akşam sahne alacak.

Mas ve Basa, 7 Eylül Çarşamba akşamı saat 21:00’da, sevilen sanatçı İlyas Yalçıntaş ise saat 21:30’da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda hayranlarına muhteşem bir akşam yaşatacak.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Zafer Bayramımızın 100. yılında muhteşem etkinliklerle başladığımız Zafer Bayramı, Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenliklerimiz Turgutlu’muzun kurtuluşunun 100. yılında yine muhteşem bir konserle sona erecek. Şenliğimiz boyunca çok güzel etkinliklere imza attık, kültürlerimizi kentimizde yaşattık, çocuklarımızı tiyatroyla, kitapseverlerlerimizi kitaplarla buluşturduk. Şenliğimizin son programında ise kurtuluş coşkumuzu hep birlikte doyasıya yaşayacağız. Bütün hemşehrilerimi 7 Eylül Perşembe akşamı saat 21:30’da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda gerçekleşecek İlyas Yalçıntaş konserimize davet ediyorum” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4