Turgutluspor'da eski kulüp başkanlarına plaket

Turgutluspor’da Bülent Daşkan Başkanlığındaki yeni yönetim kurulu, bir ilke imza atarak, kulübe hizmet etmiş eski kulüp başkanlarını geçmişteki hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi vererek onurlandırdı.

Turgutluspor'da eski kulüp başkanlarına plaket

Bülent Daşkan ve yöneticilerin yer aldığı yemeğe Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve protokol üyeleri katıldı.

Yemek sonrası kısa bir açıklama yapan Daşkan, “Öncelikle yemeğimize katılım gösteren değerli protokol üyeleri ve eski başkanlarımıza teşekkür ederim. Turgutlusporumuzun başarısı için yola çıkmış bulunmaktayız. Elbette bu başarı hedefine ulaşmak için birlik, beraberlik, sevgi ve saygı doğrultusunda hareket ederek, ilçemizin değerli yöneticileri ve eski başkanları ile fikir alışverişi ve birlikteliği en önemli dayanağımız olacaktır. Bu anlamda bizlere desteklerinizi esirgemeyeceğinizi biliyor ve inanıyorum. Turgutlusporumuz maalesef an itibariyle görmek istediğimiz ve şanlı geçmişine layık bir yerde değildir. Onun için Turgutlusporumuzu ivedilikle, layık olduğu üst liglere taşımamız gerekiyor. Turgutlusporumuzu o eski şanlı günlerine Allah’ın izniyle kavuşturacağız. Bunu başarmak için tüm imkanlarımızı da bu doğrultuda seferber edeceğiz. Yeter ki Turgutlulu hemşehrilerimiz Turgutluspor’a olan inançlarını ve desteklerini esirgemesinler. Bizlerin en büyük motivasyonu taraftarımızın destekleridir. Turgutlusporumuzu güzel günler bekliyor. Bunu hep birlikte başaracağız. Burada bizleri yalnız bırakmadığınız ve katılımlarınız için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Yemeğe eski başkanlardan Ahmet Daşkan, Murat Ayhan, Hakan Sezer, Adnan Demirel, Burçin Ayarcı, Orhan Alım katıldı.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4