TUTSO Başkanı Aydın'ın Ramazan Bayramı Mesajı

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın ramazan bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

TUTSO Başkanı Aydın'ın Ramazan Bayramı Mesajı

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, bayramların hoşgörü, dayanışma, birlik ve beraberlik duygularının güçlendiği özel günler olduğunu belirterek, "Ramazan Bayramı'nın ülkemize ve tüm İslam âlemine sağlık, mutluluk, huzur ve barış getirmesini diliyor, Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutluyorum. Bayramlarımızın sevinci, ticaretimizin bereketi daim olsun." dedi.

Aydın mesajında şu ifadelere yer verdi: “Hepimiz için büyük anlam taşıyan bayramlar; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı, millet olma şuurunun kuvvetlenerek daha yoğun yaşandığı istisnai günlerdir. Bu kutsal günleri fırsat bilerek, ulusal birlik ve beraberliğimizi her koşulda korumalı, iyiye ve güzele yönelmeli, çatışma yerine uzlaşmayı, kavga yerine hoşgörüyü benimsemeli, gönül ve ruh birliği içinde hareket ederek birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız. Bayramlar insanların birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesi için en güzel vesiledir. Paylaşmanın, birbirimize sevgi ile sarılmanın, empati yapabilmenin önemini asla unutmamalıyız.  Uzun süren salgın süreci tüm insanlarının hayatında yıpratıcı etkiler bıraktı. İnanıyoruz ki bu sürecin etkisini kaybetmesi ile birlikte yeniden el birliği ile özlediğimiz eski günlere döneceğiz.
Ramazan Bayramının, milletimize, İslam âlemine ve insanlığa mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum.”

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4