Vali Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz Engelli Vatandaşlarımızla İftarda Buluştu

Vali Yaşar Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz, düzenlenen iftar programında engelli vatandaşlarımız ve aileleri ile bir araya geldi.

Vali Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz Engelli Vatandaşlarımızla İftarda Buluştu

Polis Evinde Vali Yaşar Karadeniz, Eşi Zehra Karadeniz, Vali Yardımcısı Mesut Eser, engelli vatandaşlarımız ve ailelerinin katıldığı iftar programında akşam ezanın okunmasıyla dua edilerek oruçlar açıldı.

Pandemi sonrası Ramazan Ayında engelli vatandaşlarımız ve aileleri ile bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Yaşar Karadeniz, “Engellilik sadece engelli bireylerimizin ve ailelerinin değil tüm toplumumuzun ortak çabasını gerektiren bir husustur. Toplum olarak sizlerin çaba ve gayretinin farkında olmalı, sizlerin günlük yaşamınızı kolaylaştırmalı ve hayat standartlarını yükseltmeliyiz. Devlet olarak bizler her zaman engelli bireylerimiz ve ailelerinin yanındayız. Davetimize katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz, yapılan iftar sonrası engelli vatandaşlarımız ve aileleri ile sohbet ederek hatırlarını sordu.

İftar programı, günün anısına hatıra fotoğrafları çekilmesi ile sona erdi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4