Vali Yaşar Karadeniz'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Vali Yaşar Karadeniz'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz,

Gazetecilik, halkımızın haber alma hakkını kullanmasına yardımcı olmak amacıyla doğruluk, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri uhdesinde barındıran önemli bir meslektir.

Mesleğin yıpratıcı ve zor şartlarının yanında hem koronavirüs salgınıyla mücadele edip hem de mücadelemize katkı sağlayan gazetecilerimiz, her türlü meşakkat içerisinde görevlerini özveriyle sürdürdüklerini bir kez daha ispatlamışlardır.

Gazetecilerimiz köklü gelenekleriyle, yeni teknolojiler, gelişen ve çeşitlenen iletişim kaynaklarıyla görevlerini ifa ederken aydınlatıcı ve yol gösterici işleviyle bir yandan toplumun sağlıklı işlemesine katkı sunmakta diğer yandan da bireylerin ve halkın talep ile beklentilerini en iyi şekilde yansıtarak kamusal bir görevi de yerine getirmektedirler.

İlimizin tanıtılması, markalaşması, sosyal ve kültürel anlamda gelişmesinde çok önemli katkılar sağlayan yerel basın mensuplarımızın bugüne kadar gösterdikleri gayreti, üretkenliği ve değer yüklü anlayışı bundan sonra da aynı hassasiyetle sergileyeceklerine yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm basın mensuplarımızın ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4