Vali Yaşar Karadeniz'den 10 Ocak İdareciler Günü Mesajı

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, 10 Ocak Çalışan İdareciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Vali Yaşar Karadeniz'den 10 Ocak İdareciler Günü Mesajı

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz,

Mülki İdare Amiri, kendisini vatanına ve milletine adayan, vatandaşa bütün gücüyle hizmet eden kişidir.

Vatandaşlarımızın taleplerini ve ihtiyaçlarını devlet adına tespit edip onları karşılamak, ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda çalışmalar yapmak Mülki İdare Amirlerinin görev ve sorumluluklarının başında gelmektedir.

Mülki İdare Amirlerimiz her alanda çalışmalarına özveri ile devam ederken aziz milletimizden aldıkları güçle, birlik-beraberlik ruhuyla son dönemlerde Covid-19 salgını başta olmak üzere yaşanan tüm zorlu şartlarda topluma daha kaliteli hizmet verme amacıyla hayata geçirdikleri destek ve faaliyetleri takdire şayandır. Bundan sonraki süreçte de kuşkusuz ki Mülki İdare Amirlerimiz, aynı dirayetle vatandaşlarımızın huzur ve refahı için çalışmaya devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, mensubu olmaktan gurur duyduğum ve bu özverili mesleği fedakârca yürüten tüm meslektaşlarımın 10 Ocak İdareciler Günü’nü kutluyor, ebediyete intikal etmiş tüm idarecilerimize Allah’tan rahmet diliyor, bütün mesai arkadaşlarıma aileleriyle birlikte huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir meslek hayatı temenni ediyorum.

Yaşar Karadeniz

Manisa Valisi

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4