YUNUSEMRELİ ÇOCUKLAR BAYRAMLARINI DOLU DOLU YAŞADI

Yunusemre Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenlediği etkinliklerle çocukların bayramlarını gönüllerince kutlamasına imkan tanıdı.

YUNUSEMRELİ ÇOCUKLAR BAYRAMLARINI DOLU DOLU YAŞADI

Yunus Emre Millet Çarşısı’nda gerçekleştirilen organizasyonda çocuklar eğlenceli vakit geçirdi, çekilişte sürpriz hediyeler kazandı.

Yunusemre Belediyesi hazırladığı etkinlikler ile hem çocukların hem de ailelerin 23 Nisan coşkusunu yaşamasını sağladı.  Yunus Emre Millet Çarşısı’nda başlayan organizasyonda şişme oyun parkları kuruldu, çocuklar palyaço ve maskotla eğlendi, miniklere mısır, balon, pamuk şeker ve macun ikram edildi. Gün boyu çocukların bol bol eğlendiği etkinlikler kapsamında Hacivat ve Karagöz gösterisi yapıldı, tasavvuf dinletisi ve semazen gösterisi gerçekleştirildi. Aynı alanda vatandaşlara iftar yemeği verildi.  İftar sonrası, 0-14 yaş aralığındaki çocukların başvuru yaptığı çekilişte 3 bisiklet, 5 tablet bilgisayar, 5 bluetooth kulaklık, 5 mangala, 5 satranç takımı sahiplerini buldu. Kazananlara hediyeleri önümüzdeki günlerde verilecek. Alanda eğlenen çocuklarla bir araya gelen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi de onların bayramlarını kutlarken; yarının büyükleri olacak çocukları önemsediklerini söyledi.

Çekilişte hediye kazananların listesi ise şöyle:  

SATRANÇ TAKIMI

Halil Ergün Soykara

Yakup Tatlı

Begüm Hoşgöz

Görkem Ayaz

Yiğit Adıyaman

MANGALA TAKIMI

Nehir Özkan

Yasin Deniz

Hayrunnisa Akdeniz

Miraç Demirtaş

Melek Taşdemir

BLUETOOTH KULAKLIK

İlayda Su Özer

Halil Talha Kurşunlu

Umut Mert Ören

Elif Yerdoğan

Nisa Nuray Ersoy

TABLET

Havva Aydın

Miraç Hamza Germen

Burak Ariç

Zehra Aydın

Defne Alkış

BİSİKLET

Elçin Yılmaz

Burak Eker

Murat Güler

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4